22 czerwca 2017

Sztukoteka w naszej szkole


Kolejny już rok w naszej szkole odbywały się cykliczne spotkania muzyczne i koncerty edukacyjne przygotowane przez firmę ARTand Music z Poznania. Mają one na celu dbałość o rozwój kulturalny i muzyczny naszych dzieci a także odkrywanie zainteresowań i twórczych potencjałów już od najmłodszych lat.

W roku szkolnym 2016/17 uczniowie klas 1-6 uczestniczyli w tych profesjonalnie przygotowanych spotkaniach 5 razy. Tematyka była bardzo różnorodna. Dzieci dowiedziały się jak odróżnić operę od operetki, czy nasi przodkowie słuchali muzyki, skąd się wzięła nazwa Podkoziołek oraz zobaczyły artystyczne widowisko -taniec rewiowy z musicali filmowych. Poznały też taniec i energię uśmiechniętych ludzi z Ameryki Południowej.

Wspaniale się bawili jednocześnie się ucząc.
W roku szkolnym 2017/18 będziemy kontynuować naszą muzyczną edukację.

Więcej zdjęć w galerii szkolnej.