14 marca 2018

LUBIMY TEATRALNE PRZEDSTAWIENIA
     Dnia 14 marca 2018 r. dzieci z klas I-III odwiedziły Multikino w Poznaniu by na scenie jednej z jego sal obejrzeć spektakl teatralny w wykonaniu Teatru Form.Art z Łodzi pt. „O psie Kasztanie, który został detektywem”.
Kasztan mieszka w mieście z Dziadkiem i Panna Kottą. Marzy o tym,żeby zostać wielkim detektywem, zupełnie jak Sherlock Holmes, którego zna ze słuchowisk radiowych. Dlatego też ćwiczy wynajdowanie śladów i wskazówek. Rozwiązuje również zagadki, takie jak kto wykrada nocą ser z lodówki albo gdzie się podziała druga skarpetka Dziadka.
 Pewnego dnia pojawia się jednak prawdziwa zagadka do rozwiązania...
   To wzruszająca i przygodowa opowieść o sile przyjaźni, oddaniu i poświęceniu, która uczy młodych widzów odpowiedzialności, szacunku i wzajemnej miłości.
Przygodom Kasztana towarzyszyły dźwięki autorskich piosenek śpiewanych na żywo przez aktorów.
Dzieciom spektakl ten bardzo się podobał i do szkoły wracały radosne i uśmiechnięte.